PLAN ODWIEDZIN DUSZPASTERSKICH

 

SOBOTA – 28.12. – godz. 10.00 - Tarnów Grodkowski

NIEDZIELA – 29.12. – godz. 15.00 – ul. Morcinka numery od 1 – 29 (nry parzyste i nieparzyste)

PONIEDZIAŁEK – 30.12. – godz. 16.00 - ul. Morcinka 31 i 33, ul. Grenadierów, ul. Styki, ul. Konopnickiej

CZWARTEK – 02.01. – godz. 16.00 - ul. Kołłątaja, ul. Kosynierów, ul. Kossaka

PIĄTEK – 03.01. – godz. 16.00 – ul. Racławicka, ul. Bogusławskiego, ul. Traugutta, ul. Miarki

SOBOTA – 04.01. – godz. 10:00 – Nowa Wieś Mała

SOBOTA – 04.01. – godz. 16.00 – ul. Głowackiego, ul. Szpitalna

NIEDZIELA – 05.01. – godz. 15.00 – ul. Wiejska, ul. Wrocławska 1 – 41(nry nieparzyste)

PONIEDZIAŁEK – 06.01. – godz. 15:00 – ul. Wrocławska numery od 2 – 42, 48, 50 (nry parzyste)

WTOREK – 07.01. – godz. 16:00 – ul. Wrocławska 44 – 60 (nry parzyste) i 43 – 65 (nry nieparzyste), ul. Krakowska 1, 2, 3, 4, 9, 10 11, 12, 14, 19, 20, 23

ŚRODA – 08.01. – godz. 16:00 – ul. Krakowska 16, 18 i OSW

CZWARTEK – 09.01. – godz. 16.00 – ul. Krzywa, Orlichów, ul. Klubowa, ul. Słowackiego, ul. Kościuszki, ul. Kasztanowa

PIĄTEK – 10.01. – godz. 16.00 – ul. Kochanowskiego, ul. Dąbrowskiej, ul. Tadeusza Zawadzkiego, ul. Reja, ul. Mickiewicza

SOBOTA – 11.01. – godz. 10:00 – Wojsław, Polana

SOBOTA – 11.01. – godz. 16:00 - ul. Os. Kwiatowe (ul. Jaśminowa, ul. Konwaliowa, ul. Kwiatowa, ul. Liliowa, ul. Makowa, ul. Różana, ul. Tulipanowa, ul. Wrzosowa, ul. Lawendowa), ul. Matejki, Krańcowa, ul. Poprzeczna, ul. Prusa

NIEDZIELA – 12.01. – godz. 15:00 - Os. Szczęśliwe (ul. Miła, ul. Radosna, ul. Szczęśliwa, ul. Życzliwa, ul. Wesoła), ul. Norwida, ul. Żeromskiego

PONIEDZIAŁEK – 13.01. – godz. 16:00 - ul. Opolska, ul. Sadowa, ul. Jagiełły

WTOREK – 14.01. – godz. 16:00 - ul. Sienkiewicza nr-y parzyste 26 – 102, ul. Sienkiewicza nr-y nieparzyste 3 – 13

ŚRODA – 15.01. – godz. 16.00 - ul. Sienkiewicza nr-y nieparzyste 25 – 43, ul. Sienkiewicza nr-y parzyste 4 – 24, ul. Chrobrego, ul. Królowej Jadwigi

CZWARTEK – 16.01. – godz. 16:00 - ul. Ligonia, ul. Powstańców Śląskich

PIĄTEK – 17.01. – godz. 16.00 - ul. Chopina, ul. Elsnera, Grunwaldzka, ul. Wyspiańskiego, ul. Moniuszki

SOBOTA – 18.01. – godz. 10.00 – Lubcz, ul. Ogrodowa, ul. Cicha, ul. Sosnowa

SOBOTA – 18.01. – godz. 16:00 – ul. Polna, ul. Miodowa, ul. Skośna, ul. Reymonta, ul. Leśna, ul. Akacjowa

NIEDZIELA – 19.01. – godz. 15:00 – ul. Otmuchowska, ul. Warszawska 4 – 28 (nry parzyste), ul. Warszawska 3 – 23 (nry nieparzyste)

PONIEDZIAŁEK – 20.01. – godz. 16:00 - ul. Warszawska 25 – 63 (nry nieparzyste), ul. Warszawska 34 – 44 (numery parzyste), kolęda dodatkowa

WTOREK – 21.01. – godz. 16:00 – ul Rynek

Free Joomla templates by L.THEME