Wtorek 27.12. - godz. 16:00 - ul. Ogrodowa, Cicha, Sosnowa, Miodowa, Skośna i Polna.
Środa 28.12. – godz. 16:00 – ul. Otmuchowska, Leśna, Akacjowa i Warszawska 4 – 30.
Czwartek – 29.12. – godz. 16:00 – ul. Warszawska od 3 – 63 oraz 34 – 44.
Piątek – 30.12. – godz. 16:00 – ul. Traugutta, Miarki oraz Polana.
Sobota – 31.12. – godz. 10:00 – Nowa Wieś Mała
Poniedziałek 02.01. godz. 16:00 - ul. Kasztanowa, Klubowa, Słowackiego i Wiejska.
Wtorek 03.01. godz. 16:00 - ul. Powstańców Śląskich.
Środa 04.01. godz. 16:00 - ul. Mickiewicza, Królowej Jadwigi, Ligonia, Moniuszki, Wyspiańskiego i Styki.
Czwartek 05.01. godz. 16:00 - ul. Chrobrego, Elsnera i Grunwaldzka.
Piątek 06.01. godz. 15:00 - ul. Chopina i Szpitalna.
Sobota 07.01. godz. 10:00 - Wojsław.
Niedziela 08.01. godz. 15:00 - Lubcz i ul. Żeromskiego.
Poniedziałek 09.01. godz. 16:00 - ul. Rynek 3 - 15 oraz 30, 31 i 32.
Wtorek 10.01. godz. 16:00 - ul. Rynek 16 - 24 i ul. Jagiełły.
Środa 11.01. godz. 16:00 - ul. Sienkiewicza 3 - 43 (numery nieparzyste) oraz 4 - 24.
Czwartek 12.01. godz. 16:00 - ul. Sienkiewicza 26 - 102 (numery parzyste).
Piątek 13.01. godz. 16:00 – Tarnów Grodkowski (domki przy drodze do Goli Grodkowskiej, prawa i lewa strona oraz domki przy kościele).
Sobota 14.01. godz. 10:00 – Tarnów Grodkowski (nowe domki od kościoła w stronę ul. Traugutta oraz od rzeczki w stronę wieży ciśnień).
Niedziela 15.01. godz. 15:00 - ul. Wrocławska 1 - 65 (numery nieparzyste).
Poniedziałek - 16.01. godz. 16.00 - ul. Wrocławska 2 - 38 (numery parzyste)
Wtorek - 17.01. godz. 16.00 ul. Wrocławska 40 – 60 (numery parzyste)
Środa - 18.01. godz. 16:00 - ul. Krakowska 1, 2, 3, 4, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 19, 20 i 23
Czwartek - 19.01. godz. 16.00 - ul. Krakowska 16
Piątek - 20.01. godz. 16:00 - ul. Krakowska (OSW), ul. Krzywa i Orlichów
Sobota - 21.01. godz. 15.00 - ul. Kościuszki, Matejki oraz Osiedle Kwiatowe (ul. Jaśminowa, ul. Konwaliowa, ul. Kwiatowa, ul. Liliowa, ul. Makowa, ul. Różana, ul. Tulipanowa, ul. Wrzosowa, ul. Lawendowa)
Niedziela - 22.01. godz. 15.00 - ul. Kochanowskiego, ul. Dąbrowskiej, ul. Reja
Poniedziałek 23.01. godz. 16.00 - ul. Norwida, Krańcowa, Poprzeczna, Prusa i Kossaka
Wtorek 24.01. godz. 16.00 - ul. Opolska, Sadowa i Zawadzkiego
Środa 25.01. godz. 16.00 - ul. Konopnickiej, Os. Szczęśliwe (ul. Miła, Radosna, Szczęśliwa, Życzliwa, Wesoła)
Czwartek 26.01. godz. 16.00 - ul. Głowackiego
Piątek 27.01. godz. 16.00 - ul. Kosynierów i Kołłątaja
Sobota 28.01. godz. 15.00 - ul. Reymonta, Bogusławskiego i Racławicka
Niedziela 29.01. godz. 15.00 - ul. Morcinka 1 - 3 oraz od 4 - 20 (numery parzyste) i kolęda dodatkowa
Poniedziałek 30.01. godz. 16.00 - ul. Morcinka 15 - 33 (numery nieparzyste)
Wtorek 31.01. godz. 16.00 - ul. Grenadierów, Jagiełły 10 i 12 oraz kolęda dodatkowa